icons appsv3

To ja, Mikołaj Tobjasz

Jestem twórcą filtrów rozszerzonej rzeczywistości, specjalizującym się w Spark AR. Tworzę unikalne i wciągające filtry AR do użytku w mediach społecznościowych.

Gdy miałem 13 lat zmieniłem tekstury modeli 3D w GTA San Andreas i stworzyłem swój własny sklep w grze – tak zaczęła się moja przygoda z 3D i designem. Po paru latach ukończyłem studia z Marketingu Internetowego i zacząłem freelancerską karierę.
Współpracuję z markami i agencjami marketingowymi z całego świata (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Finlandia, Dania, Szwajcaria, Polska). Tworzyłem filtry AR dla takich marek jak Coca-Cola, BBC, Palmolive, Nickelodeon, Mitsubishi, Kross.
Doświadczenie w branży filmowej i marketingu pomaga mi skuteczniej angażować użytkowników korzystających z filtrów. Jestem twórcą Europejskiej Społeczności Spark AR z 2 tys. członków. Każdy projekt ekscytuje mnie tak samo jak tworzenie sklepu w GTA San Andreas paręnaście lat temu.

Korzystam z programów Spark AR, Lens Studio, Effect Creator aka. Effector, Blender, Cinema 4D, Photoshop, After Effects, Premiere Pro.

W przypadku chęci współpracy odezwij się do mnie na mikolaj@tobjasz.com, albo skorzystaj z wygodnego formularza tutaj.

Referencje:

Wystąpienia w mediach:

WTK
TVP 3